Привітання голови сільської ради з професійним святом Днем прикордонника України

Дата: 30.04.2022 14:12

30 квітня українські прикордонники відзначають своє професійне свято. Після повномасштабного вторгнення Росії 24 лютого саме прикордонники першими зустріли окупантів на наших кордонах. Ці герої щодня охороняють наш спокій та дають відсіч агресору.

Шановні охоронці державних рубежів!
Дорогі ветерани-прикордонники!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня прикордонника. Вартові державних рубежів завжди були у великій повазі і шані в українського народу. Прикордонні війська стали важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних, економічних і військових інтересів незалежної України.
Бажаю вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою. Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народові.
Тим, хто виконує службово-бойові завдання із захисту державного кордону на сході України сьогодні, бажаю усім повернутися додому з миром і неушкодженими.

Слава Україні!

З глибокою повагою

сільський голова                                                       Віталій МАРТИНЮК