Санітарний день на кладовищі в с. Кунів

Дата: 21.04.2022 18:56

За сприятливих погодніх умов у с. Кунів продовжують прибирання території після зими.
«Про те, що кладовище не просто територія для поховань, а й місце пам’яті про тих, хто відійшов у вічність, добре розуміють більшість жителів села – розповів староста Ярослав Качур. – На минулому тижні у четвер жителі села вийшли на прибирання «Кунівського» кладовища. Спасибі всім за небайдужість!»

Староста висловлює щиру вдячність всім, хто долучається до прибирання місць загального користування, а також жителям сіл, які наводять лад біля своїх домогосподарств.