Усі військові, поліцейські та рятувальники упродож воєнного стану зможуть безоплатно лікуватись у медзакладах системи МВС та МО

Дата: 21.04.2022 15:58

Відповідне рішення було прийняте 19 квітня, під час засідання Уряду. Зміни постанови КМУ передбачають, що в період дії воєнного стану в Украіні та протягом року з дня його припинення або скасування військові, поліцейські та рятувальники можуть безоплатно обслуговуватись у медзакладах Міноборони та МВС. До цієї категорії належать віиськовослужбовці ЗСУ, НГУ, ДПСУ, інших віиськових формувань, поліцеиські та особи рядового і начальницького ДСНС.

Вони зможуть обслуговуватись у військово-медичних закладах, закладах охорони здоров’я незалежно від форми власності та підпорядкування за територіальним принципом, що залучаються до надання медичноі допомоги в умовах воєнного стану. Ініціатором прийнятих змін виступило Міністерство внутрішніх справ України.