Шановні мешканці та гості Плужненщини - християни західного обряду!

Дата: 17.04.2022 10:13

В умовах карантину святкували Паску минулі роки. Тепер – в умовах війни… Біль.Тривоги. І нова цінність Життя.

Шановні віряни західного обряду Плужненської громади!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Воскресіння Христового! У цей святковий день ми розділяємо із вами радість важливої релігійної події - Воскресіння Ісуса.
Великдень приходить до нас аби поєднати близьких людей, утверджує віру та надію в серці кожного християнина, воно є символом Господньої любові до усього людства.
Нехай Великодні дзвони принесуть у ваші домівки безмежну радість і достаток, спокій і благополуччя, наповнять серця добром і милосердям.
Від усієї душі бажаю вам відмінного здоров’я та довголіття, гарного настрою, родинного затишку та наснаги на життєвих дорогах!
Будьте завжди думками з Богом, живіть в любові, зігрівайте теплом та добрими вчинками ближніх, несіть радість! Хай береже Господь вас та ваших рідних!

Нехай Господь дарує нам мир – благословляє Україну та наш народ! Христос Воскрес!»