Гуманітарна допомога від "ЮНЕСКО"

Дата: 14.04.2022 12:28

Вкотре для переселенців, які проживають на території Плужненської громади представником Тернопільського Обласного Відділення Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО передано гуманітарну допомогу у вигляді дитячих підгузок, дитячого харчування, одягу для різних вікових груп.

Висловлюю подяку керівнику Віталію Семенюку та членам Центру Володимиру Савченко та Володимиру Плетюку.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Упевнений, що Ваш приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.
Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаю Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху. Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки нашої громади.

Плужненський сільський голова                              Віталій МАРТИНЮК