В с. Плужне з'явилася нова автобусна зупинка

Дата: 14.04.2022 10:43

Для того, щоб жителі і гості села Плужне мали змогу більш безпечно, зручно і комфортно очікувати транспорт, сільськогосподарська компанія “Контінентал Фармерз Груп" замовила нову каркасну автобусну зупинку, яку встановили працівники агроформування.

Як бачите, вийшло гарно, конструкція добре вписалась в інтер’єр населеного пункту! А головне – це зручність, затишок та безпека для жителів Плужненської територіальної громади.

Плужненський сільський голова Віталій Мартинюк висловлює щиру вдячність представнику компанії “Контінентал Фармерз Груп"  Сергію Лукомському за тісну співпрацю та вирішення актуальних проблем територіальної громади!

Надаючи допомогу, ви надаєте не просто матеріальні цінності, а даруєте надію на краще життя.