УВАГА! ДІЄ ЗАБОРОНА НА ПАЛІННЯ ТРАВИ ТА СМІТТЯ!

Дата: 13.04.2022 15:10

Відповідно до статті 27 Закону України 591-XIV "Про рослинний світ",  статей 61, 62, та 69 Земельного кодексу України випалювання сухої рослинності або її залишків здійснюється відповідно до порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Згідно з порядком випалювання сухої рослинності та її залишків, затвердженого Наказом Міндовкілля № 541 від 12.08.2021 випалювання залишків сухої рослинності допускається лише у таких випадках: для приготування їжі (у печі, на мангалі чи за допомогою іншого обладнання),  обігріву оселі (дрова, хмиз, брикети), у традиційно-культурних цілях (багаття на Івана Купала, тощо). Таке випалювання здійснюється за попереднім узгодженням місця та часу з місцевими органами самоврядування.