Повідомлення про застосування засобів захисту рослин

Дата: 08.04.2022 09:34

З метою дотримання відповідальності та відкритості перед місцевими жителями та виконання положень нормативно-правових документів, що регулюють використання пестицидів у сільськогосподарській діяльності, компанія «Continental Farmers Group» інформує Вас про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях згідно з вказаним графіками.
Для СМС-інформування рекомендуємо зареєструватись на «Карті Бджоляра» - https://honey.cfg.com.ua/
ВАЖЛИВО: Компанія в якості засобів захисту рослин використовує лише зареєстровані препарати, дозволені на території України, у нормах та за умов, які діють згідно чинного законодавства, зокрема – згідно ст. 21 ЗУ «Про захист рослин», ст. 11 ЗУ «Про пестициди і агрохімікати» та ст. 30, 37-40 ЗУ «Про бджільництво».

У випадку виникнення несприятливих погодних умов вказані дати можуть бути перенесені на найближчий можливий термін проведення технологічних операцій, про що вас буде додатково проінформовано.

Графік обприскування полів 08-04-2022