Виплати всіх видів соціальних допомог в квітні профінансовані раніше графіка

Дата: 05.04.2022 10:47

Управлінням соціального захисту населення Шепетівської районної військової  адміністрації проведено комплекс робіт з призначення житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг населенню.
За березень 2022 року житлові субсидії та пільги на оплату житлово-комунальних послуг нараховано  14 788 сім’ям на загальну суму 31,7  млн грн.
4 квітня 2022 року в район надійшли кошти з державного бюджету для проведення виплати пільг та субсидій.
5 квітня 2022 року кошти  зараховані на банківські рахунки одержувачів, відкриті в уповноважених банках.
Одержувачам пільг та субсидій, які отримують відповідні виплати через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта», виплата  розпочнеться з 5 квітня згідно графіків доставки.
Пільги у грошовій безготівковій формі будуть перераховані надавачам послуг через АТ «Ощадбанк» до 18 квітня. Про стан розрахунків за житлово-комунальні послуги АТ «Ощадбанк» направить пільговикам СМС повідомлення.
Питання своєчасного нарахування і виплати державних соціальних допомог перебуває на щоденному контролі в начальника Шепетівської районної військової  адміністрації Анатолія  Катеренчука .