Контакти Національного інформаційного бюро для пошуку людей

Дата: 31.03.2022 14:27

Центр протидії дезінформації при РНБО України нагадує: в Україні створили Національне інформаційне бюро для збору та узагальнення даних про українських військовополонених, загиблих, зниклих безвісті, незаконно затриманих окупантами, у тому числі з-поміж мирного населення.

Українська сторона через Бюро складає також списки загиблих і військовополонених рф. Це дозволить Україні вкотре довести злочини росії та в перспективі – активізувати процес обміну як полоненими, так і тілами загиблих.

Як що ви шукаєте близьких, з якими втрачено зв’язок під час війни, звертайтеся через:

цілодобову «Гарячу лінію» НІБ за номерами: 1648 та +38 (044) 287-81-65;

електронну пошту nib.uncp.info@gmail.com;

сайт НІБ - nib.gov.ua, через спеціальну форму для запитів на інформацію щодо зниклих

Наразі бюро щоденно обробляє та фіксує близько 300 випадків зі своїх профільних питань.

#stoprussia