Засідання атестаційної комісії ІІ рівня

Дата: 29.03.2022 09:22

У п'ятницю 25 березня 2022 року відділом освіти, культури, молоді та спорту Плужненської сільської ради, в онлайн, відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня у складі:
Голова атестаційної комісії – Тетяна НАЗАРКОВА
- Заступник голови – Галина ДАНИЛЕНКО
- Секретар – Володимир МАЛЕНЮК
Члени атестаційної комісії:
Володимир КРАВЧУК ; Владислав ХОМ?ЯК; Оксана КАЛАУС; Лілія ДЕНИСЮК; Марія ЛИСАК; Людмила ПІНЧУК.
     На порядок денний для обговорення було винесене  питання «Про хід вивчення системи роботи педагогічних працівників, директорів та їх заступників, бібліотекарів закладів загальної середньої освіти Плужненської сільської ради, які атестуються атестаційною комісією ІІ рівня на відповідність займаній посаді, на підтвердження та присвоєння кваліфікаційної категорії, педагогічного звання. В процесі обговорення атестаційна комісія ІІ рівня проаналізувала діяльність атестуючих, стиль та методи роботи в навчально-виховному процесі, досягнення, забезпечення керівниками вмілого управління освітнім процесом, роботу шкільних бібліотекарів у реалізації  Концепції національно-патріотичного виховання здобувачів освіти, формування читацьких смаків, культури спілкування.
Керівники представили на розгляд характеристики професійної та громадської діяльності в міжатестаційний період заступників директорів, педагогічних працівників, бібліотекарів. Внесли  пропозиції щодо присвоєння кваліфікаційної категорії, звання (відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній  категорії, звання),  відповідність займаній посаді.
Чергове засідання атестаційної комісії ІІ рівня відбудеться згідно графіка засідань.