На Хмельниччині запрацювали рейдові групи з протидії самовільному випалюванню рослинності

Дата: 23.03.2022 19:31

Сьогодні голова Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій підписав наказ про утворення рейдових груп з моніторингу випадків виявлення та недопущення самовільного випалювання рослинності або її залишків на території Хмельницької області.

Відповідно до законів України “Про правовий режим воєнного стану”, “Про місцеві державні адміністрації”, статті 27 Закону України “Про рослинний світ”, статті 39 Закону України “Про тваринний світ”, статті 20 “Про охорону атмосферного повітря”, указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 “Про ведення воєнного стану в Україні”, № 68/2022 “Про утворення військових адміністрацій”, Порядку випалювання сухої рослинності або її залишків, затвердженого наказом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України 12.08.2021 № 541, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 07.10.2021 за № 1311/36933, з метою моніторингу виявлення та недопущення самовільного випалювання рослинності або її залишків без дотримання порядку, встановленого законодавством.

Державній екологічній інспекції у Хмельницькій області на час дії правового режиму воєнного стану наказано забезпечити утворення та функціонування рейдових груп з моніторингу випадків виявлення та недопущення самовільного випалювання рослинності або її залишків на території Хмельницького, Шепетівського та Кам’янець-Подільського районів.

Роботі вищезазначених рейдових груп наказано сприяти районним військовим адміністраціям Хмельницької області разом з сільськими, селищними та міськими головами.