Мінсоцполітики попереджає про небезпеку потрапляння у ситуацію торгівлі людьми

Дата: 15.03.2022 12:08

Мінсоцполітики спільно з Урядовою уповноваженою з питань гендерної політики ініціювало розроблення та розповсюдження пам’яток для дівчат і жінок, які перетинають державний кордон у зв’язку з воєнними діями на території України, з метою запобігання торгівлі людьми.
Листівки розроблено за підтримки проекту „Супровід урядових реформ в Україні? (SURGe), що фінансується Урядом Канади та впроваджується Alinea International.
Міністерство звернулося до Закарпатської, Львівської, Чернівецької облдержадміністрацій, а також до Адміністрації Державної прикордонної служби, з проханням розповсюдити Пам’ятки у пунктах пропуску через державний кордон та пунктах контролю.
Також Міністерство звернулося до Державної служби України з надзвичайних ситуацій з проханням включити до SMS-розсилки інформацію про правила безпеки з метою запобігання торгівлі людьми в умовах війни.