Звернення сільського голови Плужненської сільської ради

Дата: 24.02.2022 20:30

Шановні жителі Плужненської громади!

Звертаюся до кожного мешканця громади. Попри надскладну ситуацію в країні, яка була викликана російським вторгненням, прошу зберігати спокій і не панікувати. Віримо в нашу армію, віримо в силу нашого народу. Пам’ятаймо, що паніка – це найгірший наш ворог.
Хмельниччина уже теж відчула подих війни. Вранці завдано удару по військовому аеродрому у місті Старокостянтинів. Завдана шкода є незначною.
Поширюються фейки про те, що наші військові відступають. Не потрібно довіряти неперевіреній інформації. Ці повідомлення мають на меті спровокувати паніку. Довіряйте тільки офіційним джерелам.
Не розголошуйте в мережах ніякої інформації про дії нашої армії. Будьте пильними і повідомляйте правоохоронні органи про підозрілих осіб, особливо біля важливих об’єктів інфраструктури.

Нагадую вам про необхідність мати при собі тривожну валізку, яка повинна містити всі важливі для вас документи: паспорт, ідентифікаційний код, водійські права, свідоцтво про народження дитини, тощо. Важливо обговорити з близькими комунікацію на випадком зникнення мобільного зв’язку. Обов’язково потрібно мати ліки першої необхідності. При наявності зарядіть ваші мобільні телефони та Powerbank.

Також нагадую, що ведеться набір в територіальну оборону, довідки за телефонами: 097 220 12 42.

Ще раз закликаю кожного не піддаватися паніці. Україна переможе!

Сільський голова                              Віталій МАРТИНЮК