Дата: 15.02.2022 20:13

Серце стискається від болю, коли думаєш про тих, хто, виконуючи наказ Батьківщини, пройшов важкими дорогами чужої країни. За кожним воїном - афганцем - доля, життєвий подвиг, крок у безсмертя. У страхітливому полум'ї війни народжувалась нова плеяда героїв. В Шекеринецькій сільській бібліотеці було оформлено книжкову виставку "Назавжди в пам'яті народній".  Також було прочитано вірш про Афганістан Бобрик Зоєю Іванівною. Після чого працівники старостинського округу номер 2 відвідали кладовище, щоб вшанувати пам'ять померлих воїнів - афганців, а саме : Данчука Олександра Івановича та Юхимця Івана Йосиповича.