Звернення сільського голови з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2022 11:15

Шановні учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктів в інших державах, шановні члени сімей загиблих, ветерани війни, миротворці!

Сьогодні ми вшановуємо мужність наших співвітчизників, які, будучи вірними військовій присязі, брали участь у локальних війнах і збройних конфліктах, що точилися на території багатьох іноземних держав.
Найбільш численно, а це майже 160 тисяч осіб, були представлені вихідці з України на полях афганської війни. Найбільшими були і втрати: понад три тисячі сильних, здорових й енергійних, переважно молодих людей не повернулися додому живими.
Сьогодні ми вшановуємо пам'ять загиблих, схиляємо голову перед їх подвигом, мужністю та витримкою. Вічна їм пам'ять!
Окрім меморіалів, від них у спадок нащадкам перейшли військовий досвід і професіоналізм, відчуття братерства і непохитна упевненість у перемозі добра і світла над злом і несправедливістю.

Шануємо живих, ви Герої назавжди!
Від усієї душі бажаю вам і вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров’я і довгих років життя!

Честь вам і слава!

З  повагою сільський голова                              Віталій МАРТИНЮК