Якісне професійне навчання за сприяння служби зайнятості

Дата: 25.01.2022 10:49

25 січня 2022 року                                                                                                                                                     Пресреліз

Якісне професійне навчання за сприяння служби зайнятості

«Навчання впродовж життя» - це не просто гасло, а вимога сьогодення. Якщо ви хочете розвиватись, здобувати нові знання  і  вміння, гідну роботу – скористайтеся можливістю отримати якісне професійне навчання. За сприяння державної служби зайнятості громадяни з числа  зареєстрованих безробітних можуть пройти професійне навчання:
-    професійну підготовку, перепідготовку;
-    підвищення кваліфікації (курси цільового призначення, стажування, отримати наступний кваліфікаційний рівень);
-    підтвердити кваліфікацію за результатами неформального професійного навчання.
Професійне навчання здійснюється на замовлення роботодавця або з метою відкриття власної справи у закладах: професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, у тому числі в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання. Якщо безробітний виявляє бажання пройти професійне навчання, центр зайнятості укладає з ним договір та видає йому направлення до закладу освіти, або роботодавця -замовника кадрів.
Навчання здійснюється за груповою, індивідуальною та дуальною формами як очно, так і дистанційно.
Довідково: У 2021 році за направленням філій та базових центрів зайнятості Хмельницької області 3,2 тис. осіб проходили професійне навчання за 195 професіями та напрямами, а саме: тракторист-машиніст, електрогазозварник, кравець, оператор котельні, кухар, швачка, манікюрник, косметик тощо. Усі слухачі проходили професійне навчання під конкретні робочі місця. Таким чином рівень працевлаштування осіб після навчання становив майже сто відсотків.
Інформацію щодо послуг з професійного навчання можна переглянути на сайті Хмельницького обласного центру зайнятості https://khm.dcz.gov.ua/ у розділі «Навчання», або за номером телефону (0382) 72-06-68, 65-24-16.

Відділ інформаційної роботи
Хмельницького обласного центру зайнятості