Дата: 20.01.2022 12:41

27 січня 2022 року Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді буде проводитися І (очний) обласний  тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів «Край, в якому я живу».
Нашу громаду у профілі «краєзнавчий музей» представлятиме  учениця 8 класу М?якотівського ліцею Валерія КУРАЧИК під керівництвом педагога Наталії ОМЕЛЯНЧУК.
Попередньо для журі конкурсу подали  текстовий опис оглядової екскурсії  та презентацію екскурсії. (презентація додається)
Відділ освіти, культури, молоді та спорту бажає Валерії та її керівнику переможного успіху!