Привітали ювіляра

Дата: 05.01.2022 22:40

Сьогодні,  05 січня,  житель села Плужне - Євген Якимович Блащук відзначив свій поважний ювілей - 95-річчя.
До вітань  родини ювіляра приєднались в цей день  гості.  Привітати з  ювілеєм, подякувати за нелегкий життєвий шлях та мудрість, висловити свою шану та повагу завітали  заступник голови сільської ради Людмила Лужецька та спеціаліст відділу з організаційних питань Валентина Маленюк.
На  адресу ювіляра звучали щирі привітання:«Я пишаюся тим, що в нашому селі живуть такі люди  як Ви! На Вашу долю випали складні  воєнні роки. Низько вклоняюсь та висловлюю Вам сердечну вдячність за Вашу самовіддану працю, людяність та доброту. Бажаю Вам міцного здоров'я, довгих літ щасливого та мирного життя. Хай здоровими і щасливими зростають Ваші онуки та правнуки, хай у Вашій родині панує злагода і спокій, а оселя повниться достатком! Довгих і щасливих років життя!», – наголосила у своєму вітальному слові Людмила Лужецька.
В знак пошани та вдячності  ювіляру вручили цінний подарунок. Всі присутні подарували імениннику ще багато теплих і зворушливих привітань.