Сьогодні відбулася важлива подія –  урочисте відкриття відділу «Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Плужненської сільської ради»

Дата: 29.12.2021 15:20

Сьогодні відбулася важлива подія –  відкриття відділу «Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Плужненської сільської ради» підєднаного до інформаційної системи «Вулик»  — це програмний комплекс для автоматизації роботи центрів надавання адміністративних послуг. «Вулик» може надсилати документи заявників до суб’єктів надавання послуг (органів виконавчої влади) в електронному вигляді. Електронна взаємодія значно прискорює та поліпшує якість обслуговування громадян. Завдяки відділу «Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Плужненської сільської ради» надання послуг населенню територіальної громади стане більш доступним та якісним.
Ця значима подія розпочалася із вітального слова сільського голови Віталія Мартинюка. У своєму виступі очільник громади привітав усіх з відкриттям відділу «Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Плужненської сільської ради», подякував усім, хто причетний до його створення, хто доклав чималих зусиль, аби сьогодні громадяни змогли отримувати якісні адмінпослуги. Центр доступний для людей з інвалідністю.
Місцевим жителям надаватимуть більше 100 видів адміністративних послуг. Зокрема, мешканці громади зможуть отримати нотаріальні, соціальні, пенсійні та земельні послуги, а також послуги з реєстрації жителів, нерухомості тощо. Завдяки цьому доступ до якісних адміністративних послуг отримають  7 тисяч мешканців об’єднаної громади, до складу якої входять  23 населених пункти.
Захід відвідали депутати VIІІ скликання Шепетівської районної ради: голова фракції Хмельницької обласної організації Політичної партії "За майбутнє"  Лосовський Валентин Анатолійович та член Політичної партії "За майбутнє"  Хом'як Владислав Миколайович, які подарували для працівників відділу оргтехніку. Також були присутні старости старостинських округів Плужненської громади та працівники сільської ради.