Привітання сільського голови вірянам Римо-католицької церкви з Різдвом Христовим

Дата: 24.12.2021 10:16

Щороку 25 грудня Римо-католицька церква відзначає день народження Ісуса Христа.

Дуже приємно мати  нагоду привітати  частину жителів нашої громади - віруючих-католиків - з Різдвом Христовим.
    Щороку Ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки, промені якої несуть радість у кожну домівку. Тепло цього свята однаково зігріває усіх християн світу, незалежно від їх національності та поглядів, які вони поділяють.
    Щиро бажаю добра і благополуччя, злагоди й любові Вашим родинам! Нехай збудуться найзаповітніші мрії. Гарних Вам і радісних Різдвяних свят!

З найщирішими побажаннями

сільський голова

Плужненської громади                                                                     Мартинюк В.Г.