Змінили адресу – обов’язково повідомте податкову!

Дата: 22.12.2021 20:09

Фото без описуЗмінили адресу – обов’язково повідомте податкову!

Ізяславська ДПІ нагадує про необхідність подання фізичними особами (громадянами) відомостей до органів ДПС про зміну даних (ст..70 Податкового кодексу України), у тому числі реєстрацію зміни місця проживання шляхом подання протягом місяця з моменту виникнення змін Заяви за формою №5-ДР.
З метою забезпечення зручності для платників податків, в рамках електронного сервісу, фізична особа, не відвідуючи орган ДПС, може засобами ІТС «Електронний кабінет» заповнити, підписати ЕЦП та направити до ДПС Заяву про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.
Своєчасне внесення достовірної інформації щодо фізичної особи дасть змогу забезпечити вчасно виконати свій конституційний обов’язок щодо сплати податків та уникнути штрафних санкцій за несплату/несвоєчасну сплату податків.

Ізяславська державна податкова інспекція.