Вітання сільського голови до Дня працівників суду!

Дата: 15.12.2021 10:30

Шановні судді та працівники судів!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників суду!
Ваша фахова діяльність відіграє дедалі вагомішу роль в утвердженні принципу верховенства права та справедливості, сприяє у розвиткові України як демократичної та правової держави. Тож саме від Ваших наполегливих зусиль залежить надійність правового захисту громадян, а відтак і збереження у суспільстві стабільності й громадського миру.
Прийміть, шановні працівники судів, побажання міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту та родинного тепла.
Нехай людська шана, повага й довіра стануть гідним орієнтиром у Вашій щоденній роботі. Ми віримо у Вашу неупередженість та чесність!
Нових Вам професійних звершень на ниві благородного служіння його величності Закону, утвердження незалежності та демократизму на теренах нашої молодої Української держави.

З повагою Віталій МАРТИНЮК