Про підсумки ІІ (обласного) туру конкурсу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

Дата: 14.12.2021 12:12

На виконання наказу директора Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації від 22.10.2021 № 433-од "Про проведення ІІ (обласного) туру конкурсу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", плану роботи Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді на 2021 рік, та на підставі протокольного рішення журі від 17-19.11.2021 по оцінюванню краєзнавчо-дослідницьких робіт ІІ (обласного) туру конкурсу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" нагородити:

За напрямом "Духовна спадщина мого народу" ІІ місце здобули Яна ГУСАРЕЦЬ, Соломія СОКОЛЮК, Ганна ЯСКУЛЬСЬКА - вихованки гуртка "Козацький гарт "Радегаст" Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, здобувачі освіти 8-10 класів Мякотівського та Славутського ліцеїв, за роботу "Радогоський край. Духовні наставники громади" (керівник М.В. Мельник).

За напрямом "Духовна спадщина мого народу" ІІ місце зайняв Микола Володимирович МЕЛЬНИК керівник гуртка "Козацький гарт "Радегаст" Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, інструктор спортивно-оздоровчого туризму при Плужненській сільській раді, керівник роботи "Радогоський край. Духовні наставники громади".