Дата: 14.12.2021 11:35

04 грудня 2021 року  у дистанційному форматі відбувся обласний (ІІІ) етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді та студентства імені Тараса Шевченка.
За результатами та оцінкою журі ІІ етапу серед закладів загальної середньої освіти Плужненської сільської ради нашу громаду у ІІІ етапі представляли 2 учениці:
Олійник Софія – учениця 9 класу Плужненського ліцею імені Бортника Р.Й.
Родінчук Яна – учениця 9 класу Кунівського ліцею
    Рішенням журі ІІІ етапу Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, з результатом  18 балів Родінчук Яна посіла ІІІ призове місце.
    Відділ освіти, культури, молоді та спорту Плужненської сільської ради щиро вітає переможницю. Бажаємо творчих злетів і здійснення юнацьких мрій!

Результати обласного етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка