Служба зайнятості веде активну співпрацю з органами місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 11:43

07 грудня 2021 року                                                                                                                                               Пресреліз

Служба зайнятості веде активну співпрацю
з органами місцевого самоврядування

Хмельницька обласна служба зайнятості активно співпрацює з органами місцевого самоврядування. Спільні зусилля спрямовуються на сприяння зайнятості населення та допомогу роботодавцям в укомплектуванні кадрами. Представниками центрів зайнятості та філій Хмельницького ОЦЗ проводиться системна інформаційно-консультаційна робота з жителями об’єднаних громад щодо послуг, які пропонує служба зайнятості. Спільно з представниками об’єднаних територіальних громад обговорюються перспективи розвитку громади, можливості створення нових робочих місць, розвиток малого підприємництва на селі, легалізація зайнятості.
З початку року відбулося понад 3 тис. робочих зустрічей між директорами центрів зайнятості, філій Хмельницького ОЦЗ та керівниками ОТГ, роботодавцями області. В рамках діалогу партнери вирішували питання проведення спільних заходів у напрямку працевлаштування економічно активного населення, профорієнтації  молоді, залучення громадян до громадських та інших робіт тимчасового характеру, професійного навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації. Так за результатом ефективної співпраці було працевлаштовано 18,8 тис. жителів Хмельниччини, які перебували на обліку в центрах зайнятості та філіях Хмельницького ОЦЗ, з них – 3,1 тис. осіб проходили професійне навчання. Працювали на громадських та інших роботах тимчасового характеру 2,4 тис. осіб.
Фахівці обласної служби зайнятості проводять виїзні заходи в ОТГ, де пропагують послуги та сервіси служби зайнятості, актуальні вакансії та затребувані професії, надають профорієнтаційні консультації із застосуванням психодіагностичних методик. Загалом протягом поточного року було проведено 1,4 тис. тренінгів, семінарів, вебінарів, виїзних заходів, круглих столів.
З нагоди професійного свята - Дня місцевого самоврядування, колектив Хмельницької обласної служби зайнятості бажає усім працівникам органів місцевого самоврядування міцного здоров'я, щастя, благополуччя, добра і достатку. Дякуємо вам за плідну співпрацю у вирішенні питань соціального захисту та працевлаштування жителів нашого краю!

Відділ інформаційної роботи
Хмельницький обласний центр зайнятості