ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ПРОКУРАТУРИ

Дата: 01.12.2021 12:24

ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ПРОКУРАТУРИ

Шановні працівники прокуратури! Сердечно вітаю вас із професійним святом! Ваша сумлінна повсякденна робота, спрямована на утвердження верховенства закону, зміцнення правопорядку, захисту прав і свобод людини.
Прокурорська діяльність завжди привертала до себе увагу суспільства. Від вас, вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини.
В день професійного свята я адресую найкращі побажання усім працівникам прокуратури, які своєю щоденною самовідданою та високопрофесійною працею утверджують ідеали законності та справедливості.
Бажаю вам міцного здоров'я, щастя і благополуччя, творчої наснаги та наполегливості в досягненні благородної мети – забезпечення панування Права і Закону в ім’я Людини і зміцнення авторитету України.Нехай завжди будуть успішними усі ваші починання.

З повагою,

сільський голова  Віталій МАРТИНЮК