Державна регуляторна служба України інформує:

Дата: 11.11.2021 11:48

Зниження регуляторного навантаження є частиною стратегічного курсу у сфері економічної безпеки, затвердженого Указом Президента України від 11 серпня 2021 року №347/2021 про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 серпня 2021 року "Про Стратегію економічної безпеки України на період до 2025 року".

Указами Президента України Володимира Зеленського від 20 вересня 2020 року №№713/2019 "Про невідкладні заходи щодо забезпечення економічного зростання, стимулювання розвитку регіонів та запобігання корупції" та від 08 листопада 2019 року № 837/2019 " Про невідкладні заходи щодо проведення реформ і зміцнення держави" Кабінету Міністрів України поставлено завдання щодо проведення дерегуляції господарської діяльності.

З метою належного виконання поставлених завдань оголошуємо про збір інформації  та надання пропозицій щодо необхідності скасування чи перегляду нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України або центральних органів виконавчої влади за наданою формою.

Додаток до листа