Щодо пілотного проекту «Агро Варта»

Дата: 29.10.2021 11:41

На базі Європейської Бізнес Асоціації у 2021 році запущено пілотний проєкт «Агро Варта», який об’єднав ключових виробників засобів захисту рослин задля створення принципово нової та ефективної системи утилізації тари з-під ЗЗР.
Компаніями-засновниками «Агро Варти» є виробники та імпортери ЗЗР: ТОВ «АДАМА УКРАЇНА», ТОВ «БАСФ Т.О.В», ТОВ «БАЙЄР», ТОВ «ФМС УКРАЇНА», ТОВ «НУФАРМ УКРАЇНА», ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН», ТОВ «СИНГЕНТА», ТОВ «ЮПЛ УКРАЇНА».
Впроваджено електронну платформу, за допомогою якої можна подавати заявки на збір та переробку тари з-під ЗЗР в онлайн форматі http://agrovarta.org.