ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЮРИСТА

Дата: 08.10.2021 12:16

Шановні юристи і працівники юридичної сфери діяльності!

Дозвольте сьогодні привітати вас з вашим професійним святом — Днем юриста!

Бути юристом, з одного боку, дуже престижно, але з іншого надзвичайно складно, адже ваша професія вимагає величезної відповідальності. Ви покликані чесно і безкомпромісно відстоювати права та інтереси громадян.

Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат.

Шановні юристи! Нехай ваша робота завжди дарує вам приємні емоції, приносить хороший дохід і бажання прагнути до нових вершин. Поруч з вами завжди будуть вірні друзі, готові допомогти в будь-яку хвилину. Бажаю вам не забувати про своє призначення! Професійних здобутків, успіхів, благополуччя та нових досягнень у вашій нелегкій, але дуже потрібній людям роботі!

З повагою – сільський голова Віталій МАРТИНЮК