ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Дата: 01.10.2021 21:17

Шановні освітяни!

Прийміть щирі вітання від імені Плужненської сільської ради і мене особисто із вашим професійним святом – Днем працівника освіти.

Мабуть, не має на світі неважливих професій, але в кожній професії є своя спрямованість, своя відповідальність. Ваша місія є визначальною для держави - саме педагог щоденно формує людину та суспільство майбутнього, навчає жити, мислити, любити рідну землю. Вчитель закладає в дитині ті моральні й духовні якості, з якими вона йде в подальше  життя.

Напередодні свята хочу подякувати вам, шановні педагоги, за те, що ви даруєте тепло ваших сердець нашим дітям, за те, що сієте в їх душах зерно прекрасного, доброго, вічного.

Низькій вам уклін вам за ваш професіоналізм і терпіння, за любов до обраної справи, за вашу самовідданість і багатство душі.

Хай ваше життя завжди наповнюється любов’ю й повагою ваших учнів. Бажаю вам міцного здоров’я, щирої радості, благословенних днів, творчої наснаги і нових педагогічних звершень.

Зі святом вас, шановні освітяни!

Сільський голова                                                         Віталій МАРТИНЮК