Вручено подарунки до Міжнародного дня людей похилого віку

Дата: 01.10.2021 22:02

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливим і милосердним до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі «особи похилого віку», чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман.

Але найголовніше, що це покоління тих, хто на фронті чи в тилу, вистояли і зробили найбільший внесок у розгром гітлерівського фашизму. Цього не маємо забувати.

За дорученням сільського голови Плужненської сільської ради Віталія МАРТИНЮКА, представники сільської ради привітали:

- Загурського Станіслава Романовича;

- Лисак Ганну Романівну;

- Оліферук Анастасію Янівну;

- Блащук Ніну Федорівну;

- Корнійчук Лідію Іванівну;

- Терещенко Надію Михайлівну;

- Равчук Ганну Денисівну.

Особисто завітали до кожного, аби поспілкуватись, розрадити їхнє буденне життя та привітати зі святом. Сльози на очах – то радість, що їх ще не забули і  пам’ятають про те, що вони є взірцем служіння народу та державі, прикладом для наслідування молодому поколінню.Усім довгожителям було вручено продуктові пакунки.

Бажаємо всім ветеранам України міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших душах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.