За позовом прокуратури аграрному ліцею на Хмельниччині повернуто земельну ділянку вартістю понад 9,4 млн грн

Дата: 30.09.2021 13:00

вартістю понад 9,4 млн грн

За результатами розгляду позову Шепетівської окружної прокуратури судом визнано недійсним договір про використання сільгосппідприємством 130 га землі державної власності.
Ділянка на території Шепетівського району надана у постійне користування аграрного ліцею, який неправомірно, без жодних повноважень передав її товариству.
Визначення права для використання землі у комерційних цілях мало відбуватись виключно на конкурентних засадах з проведенням аукціону, а сторони уклали спірний договір про надання послуг з приховуванням фактичних орендних відносин.
Відповідно до рішення господарського суду Хмельницької області суб’єкта господарювання зобов’язано звільнити ділянку вартістю понад 9,4 млн гривень.

Інформація Шепетівської окружної прокуратури