В ОСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ ГРОМАДИ ПРОЛУНАЛИ ПЕРШІ ДЗВІНКИ

Дата: 01.09.2021 23:03

1 вересня у навчальних закладах Плужненської ОТГ відбулись урочисті заходи з нагоди святкування Дня знань та Першого дзвоника!
Перший дзвінок — традиційне свято школярів, які розпочинають навчання. Цього дня першокласники стали головними дійовими особами свята, одразу по закінченні якого розпочнуться нелегкі і відповідальні, але цікаві й насичені подіями навчальні будні.
Вітаємо всіх із чудовим хвилюючим святом – Днем Знань! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам – до своєї другої домівки – у школи та вузи. Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця.
Звичайно, він є особливим для 57 першокласників, які вперше сіли за шкільні парти, а особливо хвилюючим – для  випускників, перед якими по закінченні навчального року відкриється дорога у доросле самостійне життя.
Тож, нехай 2021-2022 навчальний рік стане плідним та багатим на здобутки, надихатиме успіхами вихованців та педагогів.
Усім учням бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам – ніколи не зупиняйтеся на дорозі знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! Щасти Вам!

Усім першокласникам Плужненської сільської територіальної громади було вручено подарунки від депутата Хмельницької обласної ради Іващука Сергія Петровича - керівника фракції політичної партії “ЗА МАЙБУТНЄ”.

"Комунальний заклад "Плужненський ліцей імені Бортника Р.Й. Плужненської сільської ради Іяславського району Хмельницької області"

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Комунальний заклад "Кунівський ліцей Плужненської сільської ради"

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису