В ПЛУЖНЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ В БОРОТЬБІ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ І ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ

Дата: 30.08.2021 15:07

29 серпня, відповідно до Указу Президента України від 23.08.2019, відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
28 серпня читачі Плужненської сільської бібліотеки відвідали батьків Хом’яка Ігора Петровича, який загинув в зоні АТО. Під час зустрічі із рідними згадували приємні моменти із життя сина, висловили щирі слова вдячності, побажали їм міцного здоров’я.  Вшанували пам'ять загиблого хвилиною мовчання та покладанням квітів на могилу героя, який віддав своє життя, захищаючи Україну.

Фото без описуФото без описуФото без опису

В Мякотівській сільській бібліотеці оформлено книжкову виставку "Мужність і відвага крізь століття".
9 серпня відбулася зустріч матерів і батьків загиблих воїнів АТО Ізяславського району за круглим столом "Вони боролись за Незалежність".