Відбулася позачергова шістнадцята сесія Плужненської сільської ради восьмого скликання

Дата: 22.08.2021 00:30

19 серпня 2021 року відбулося позачергове засідання шістнадцятої сесії Плужненської сільської ради восьмого скликання.

Вела засідання секретар сільської ради Людмила Семенишина.
Напередодні  сесії  відбулися  засідання  постійних комісій сільської ради, на яких розглянуто  проєкти рішень, попередньо внесених до проєкту порядку денного.
Одноголосно схвалено звернення Плужненської  сільської  ради до голови Хмельницької  обласної ради Віолети Лабазюк. Додається:

до рішення Плужненської  сільської ради від 19.08.2021року  № 14

Голові Хмельницької  обласної ради Віолеті Лабазюк

м. Хмельницький,
                                                                                Майдан Незалежності, будинок 2, 29005

Звернення
Плужненської сільської  ради  до голови Хмельницької  обласної ради

Шанована  пані Віолето!

Висловлюємо Вам свою повагу та звертаємось з наступним:

В 2020-2021 навчальному році  в Комунальному закладі «Плужненський заклад  дошкільної освіти  «Теремок» (дитячий садок) загального типу Плужненської сільської ради  Ізяславського  району Хмельницької області» функціонує лише дві групи і виховується 45 дітей. На сьогоднішній день ще 34 дитини  віком  від 3 до 5 років бажають  відвідувати ДНЗ. Крім  того  заклад  розміщений в чотирьох будівлях і приміщення, в  яких  перебувають діти,  не  відповідають сучасним  вимогам  та  потребують негайного капітального ремонту, адже  вони  введенні в експлуатацію в  1973-1977 роках, та несуть загрозу життю та здоров’ю дітей.
В сільському  бюджеті  Плужненської  сільської  ради  коштів не має  на капітальний  ремонт Плужненського закладу дошкільної освіти  «Теремок» (дитячий садок) загального типу Плужненської сільської ради, а тим більше  на будівництво нового  освітнього закладу  дошкільної  освіти  в  селі Плужне, тому Плужненська  сільська  рада просить посприяти  у вирішенні  питання щодо  надання  дозволу на  тимчасове перебування дітей дошкільного віку в  Плужненському  ліцеї Хмельницької  обласної  ради.

З повагою до  Вас  депутати  Плужненської  сільської  ради.

В процесі роботи депутати внесли зміни до рішення сільської ради  №4 «Про  сільський бюджет на 2021 рік»,  в рішення №2 від  23.07.2021 року «Про перейменування вулиць  і  провулків»,   в рішення №22 від  12.07.2021 року « Про затвердження Переліку  першого  типу   нерухомого комунального майна   територіальної громади  Плужненської сільської ради, які підлягають передачі в оренду у 2021 році»              .

Також цього дня депутати прийняли важливі рішення із земельних питань та розглянули листи та  заяви громадян.