Шановні жителі громади!

Дата: 20.08.2021 14:31

Шановні жителі та гості Плужненської громади! Вже другий рік ми живемо в умовах карантинних обмежень, спричинених поширенням у світі коронавірусу SARS-CoV2. Багато хто вважає обмежувальні санітарно-епідеміологічні заходи зайвими і свідомо нехтує основними правилами та вимогами. Звичайно, всі ми втомилися від карантину, нам хочеться якнайшвидше повернутися до звичного ритму життя. А тому, вкотре наголошуємо на необхідності дотримання основних санітарно-епідеміологічних обмежень, а це обов’язкове носіння захисних масок у місцях скупчення людей, користування антисептиками та дотримання соціальної дистанції. Також пам’ятайте, що проведення вакцинації дозволить швидше подолати пандемію коронавірусу та почати жити звичним життям! Напередодні Дня незалежності України запрошуємо усіх взяти участь у святкових заходах! Разом з тим, закликаємо дотримуватися карантинних вимог! Пам’ятайте, що навіть на відкритому повітрі в місцях масового скупчення людей краще одягнути захисну маску та дотримуватися дистанції. Нехай святкування Дня незалежності запам’ятається лише приємними спогадами та цікавими моментами! Здоров'я усім нам!