Вітання сільського голови з Днем Незалежності України та Днем Державного Прапора України

Дата: 23.08.2021 06:00

Шановні земляки!

Від імені Плужненської сільської ради, її виконавчого комітету, від себе особисто вітаю Вас з 30-ю річницею Незалежності України та Днем Державного Прапора!

Протягом багатьох віків наш народ боровся за свободу рідної землі. Та саме нашому поколінню випала велика честь і велика відповідальність не тільки розбудовувати нову Українську державу, а й відстоювати її єдність і цілісність.

Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок, котрі вірили у незгасну зорю України, наближали її Незалежність, тими, хто сьогодні, не шкодуючи життя, захищає її від агресора.

Запорукою подальшого успішного державотворення є громадська злагода, об`єднання усіх громадян України у спільному прагненні – зміцнити силу і славу своєї Вітчизни, відбудувати міцний та заможний український дім, у якому щасливо будемо жити ми, наші діти й онуки. Миру Вам і злагоди, міцного здоров`я, щастя. Нехай у наших серцях не міліє джерело віри і надії на краще, почуття гордості і любові до своєї держави!

Сільський голова                                                                             Віталій МАРТИНЮК