Ринок праці Хмельниччини: майже 63% вакансій - робітничі професії

Дата: 10.08.2021 09:24

10 серпня 2021 року                                                                                                                                                  Пресреліз

Ринок праці Хмельниччини: майже 63% вакансій - робітничі професії

З початку року 3,9 тис. роботодавців поінформували про потребу у кваліфікованих працівниках в області. В базі даних налічувалось 18,6 тис. вакансій. Завдяки злагодженій співпраці зі службою зайнятості 60% вакансій було укомплектовано.
«Майже 63% вакансій припадають на робітничі професії. Популярними залишаються професії у сферах: сільськогосподарського, лісового та рибного господарств, торгівлі та послуг, переробної промисловості, транспорту», - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.
Про ситуацію на ринку праці в області у січні-липні:
-    49,2 тис. громадян скористалися послугами служби зайнятості, з них 31,3 тис. мали статус безробітного;
-    12,5 тис. осіб працевлаштовано, в тому числі 9,0 тис. зареєстрованих безробітних;
-    2,0 тис. - брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру;
-    2,2 тис. – проходили професійне навчання;
-    видано 5 ваучерів для підвищення конкурентоспроможності особам старше 45 років;
-    11 громадян скористалися одноразовою допомогою по безробіттю для організації  підприємницької діяльності.
Станом на 1 серпня 2021 року кількість зареєстрованих безробітних становила 11,8  тис. осіб, в тому числі 336 військовослужбовців - учасників АТО (ООС), 36 осіб з числа внутрішньо переміщених. Актуальними були 2,2 тис. вакансій. На одну вакансію претендували 5 безробітних.

Відділ інформаційної роботи
Хмельницький обласний центр зайнятості