Вітання голови ради до Дня будівельника!

Дата: 08.08.2021 06:00

Шановні працівники будівельної галузі, щиро вітаю Вас із професійним святом!

Професія будівельника здавна була овіяна народною шаною та великою позитивною силою, адже Ви даруєте нам радість споглядання, розкіш домашнього затишку і побутового комфорту. Ви обрали дуже складну, але водночас надзвичайно важливу професію, адже будівельна галузь є одним із головних індикаторів розвитку і стабільності економіки країни.
День будівельника професійне свято не тільки будівельників, але й усіх хто пов'язаний з будівництвом, хто робить наші вулиці, проспекти, населені пункти оновленими, прикрашеними архітектурно витонченими спорудами, житловими будинками, сучасними подвір'ями.
Зичу всім вам, шановні працівники будівельної галузі, вашим колегам здоров'я, успіхів і натхнення, благополуччя і родинного тепла, щедрих замовлень та належної оцінки роботи. Нехай ваша наполеглива праця приносить вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а Україні - процвітання. Хай це свято надихає вас на нові професійні звершення.

З повагою, сільський голова  Віталій МАРТИНЮК