Про забезпечення безпеки людей на водних об’єктах

Дата: 05.08.2021 10:49

З настанням весняно-літнього періоду значно збільшується ризик загибелі людей на водних об’єктах. Лише протягом купального сезону цього року на водоймах Хмельниччини загинуло 42 особи, з них 5 дітей.
Основними причинами, які призводять до загибелі людей є недотримання громадянами елементарних правил безпеки під час риболовлі та відпочинку на воді. Слід зазначити, що враховуючи обмежувальні заходи, введені через поширення коронавірусної інфекції COVID-19, у поточному році переважна більшість населення обиратиме місця для літнього відпочинку на водоймах в межах громади.
Враховуючи вище викладене та з метою забезпечення безпеки населення на водних об’єктах, в Плужненській сільській раді було проведено роботу в населених пунктах громади щодо встановлення у невизначених місцях відпочинку людей на воді заборонних знаків з написами "КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО!".