Мешканця м. Ізяслав судитимуть за незаконне придбання, виготовлення та зберігання наркотичних засобів

Дата: 27.07.2021 12:24

Мешканця м. Ізяслав судитимуть за незаконне придбання,

виготовлення та зберігання наркотичних засобів

Шепетівською окружною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт за фактом незаконного придбання, виготовлення та зберігання наркотичних засобів без мети збуту, а також надання приміщення для незаконного вживання наркотичних засобів та психотропних речовин (ч. 1 ст. 309, ч. 1 ст. 317 КК України).
Органом досудового розслідування встановлено, що восени 2020 року житель м. Ізяслав в чагарниках знайшов декілька кущів рослин конопель, зірвав рослини та відніс до місця свого проживання з метою подальшого виготовлення з них наркотичних засобів – канабісу, обіг якого заборонено та віднесено до особливо небезпечних наркотичних засобів.
У травні 2021 року за місцем проживання обвинуваченого працівниками СВ Шепетівського РУП ГУНП в Хмельницькій області проведено санкціонований обшук, під час якого виявлено та вилучено 274,101 грам особливо небезпечного наркотичного засобу – канабісу.
Окрім того, встановлено, що зазначена особа систематично упродовж 2020-2021 років надавала приміщення своєї квартири іншим громадянам з метою незаконного вживання ними наркотичних засобів за допомогою заздалегідь виготовленого та спеціально пристосованого саморобного пристрою.
За вказані діяння особі загрожує покарання до 5 років позбавлення волі.

Інформація Шепетівської окружної прокуратури