Привітання сільського голови з Днем українських миротворців

Дата: 15.07.2021 10:39

Шановні миротворці!

Щиро вітаю вас з професійним святом -  Днем українських миротворців!
Це свято є свідченням глибокої поваги громадян України до учасників миротворчих операцій.
Сьогодні, як ніколи, миротворча діяльність є важливим засобом збереження миру та стабільності в країнах, де йде війна.
У цей святковий день особливо хочеться привітати всіх тих, хто брав участь у миротворчих операціях, а сьогодні, коли прийшов час захищати власну Батьківщину, відстоює територіальну цілісність нашої держави та боронить від ворога її кордони. Сьогодні, ви стали миротворцями і на своїй землі.
Дякую за відвагу, мужність і героїзм. Бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, щастя, миру, добра та благополуччя.

голова сільської територіальної громади                    Віталій МАРТИНЮК