Обстежитися методом ПЛР на COVID можна вже в м.Шепетівка

Дата: 14.07.2021 16:18

Обстежитися методом  ПЛР на COVID  можна вже в м. Шепетівка
До уваги жителів Шепетівщини та гостей міста!!!

Шепетівський районний відділ ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» повідомляє,  що розпочинає відбір для проведення діагностичних досліджень на COVID-19 методом ПЛР. Вартість послуги 630,30 гривень. Відбір біоматеріалу з верхніх дихальних шляхів  (носо- та ротоглотковий мазок)проводять кваліфіковані фахівці установи за адресою: м. Шепетівка, вул. Валі Котика, 70 (понеділок – п’ятниця: з 9.00 до 14.00; в суботу та неділю звертатися за контактним телефоном: (067) 257 17 97).
Під час візиту обов’язково бути у масці і мати із собою паспорт.

Оплата за проведення тестувань проводиться згідно наданого рахунку, який Вам видають перед відбором біоматеріалу в лабораторії після написання заяви та підписання відповідного договору про надання медичної послуги громадянину.
Оплатити послугу можливо в будь-якій банківській установі, а також – скористатись послугами інтернет-банкінгу (наприклад: «Приват-24»).
Перед отриманням бланку результату, необхідно пред’явити оригінал документа (платіжку), що підтверджує оплату.
Протокол (результат лабораторного дослідження) надається з офіційною печаткою установи та QR-кодом. При потребі  з дублюванням протоколу досліджень англійською мовою.  Вищевказаний протокол (результат лабораторного дослідження) дійсний при здійсненні туристичних поїздок, в тому числі при перетині державного кордону. Також можливі проведення даного виду тестування для громадян, які підключили мобільний додаток «Дій вдома»

ВИДАЧА ОРИГІНАЛІВ ПРОТОКОЛІВ ПРОВОДИТЬСЯ НА за адресою: м. Шепетівка, вул. Валі Котика, 70