Сьогодні роковини загибелі героя з Ізяславщини Володимира Чепелюка

Дата: 03.07.2021 06:00

Володимир Миколайович народився 14 травня 1992 року у селі М'якоти, Ізяславського районуХмельницької області. Мав ще сестру та брата. Після дев'ятого класу, вступив до Острозького обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Закінчив у 2009 році. 2011 року призваний на строкову військову службу — проходив у 80-ій окремій аеромобільній бригаді (ВЧ А-0284), Львів. Продовжив військову службу за контрактом  на посаді старшини 1-ї роти 1-го батальйону.

З перших днів антитерористичної операції — у зоні її проведення.

3 липня 2014 року близько 15:45, рухаючись на БТРі, отримав смертельне поранення під час виконання бойового завдання біля міста Миколаївка Слов'янського району — в результаті вибуху гранати, випущеної з РПГ терористом, котрий перебував на даху будинку.

• 8 серпня 2014 року — за особисту мужність та героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, Указом Президента України № 640/2014 Чепелюк Володимир Миколайович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
  • 14 травня 2015 року в М'якотівській ЗОШ відкрито меморіальну дошку Олександру Мамлаю та Володимиру Чепелюку.
  • 6 жовтня 2017 року біля Миколаївки, на місці загибелі воїна встановлено пам'ятний знак.
  • відзнака Командира 80-ї ОДШБр (посмертно)
  • Почесний громадянин Ізяславського району (рішення тринадцятої сесії Ізяславської районної ради сьомого скликання від 23 лютого 2018 року № 21)
  • медаль ВГО «Країна» «За визволення Слов'янська» (посмертно).

Вічна пам'ять! Слава Героям!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!