Департамент інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій облдержадміністрації до відома :

Дата: 24.06.2021 16:01

Департамент інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій облдержадміністрації направляє до відома та поширення серед мистецьких закладів громад лист Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 11.06.2021 №22/9.2-3164-21 щодо можливості осіб, місцем проживання яких є тимчасово окуповані території окремих районів Донецької та Луганської областей, територія населених пунктів на лінії зіткнення, тимчасово окупована територія Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, можуть за бажанням разово скористатися правом на безоплатне навчання зі стипендіальним забезпеченням на підготовчих курсах закладів вищої освіти з наступним вступом до відповідних закладів (додається).

Лист Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 11.06.2021 №22/9.2-3164-21