Привітання до Дня дільничного офіцера поліції в Україні

Дата: 18.06.2021 06:00

Щороку 18 червня дільничні поліцейські відзначають своє професійне свято – День дільничного офіцера поліції в Україні. Цей день став професійним святом в 2004 році згідно з наказом Міністра внутрішніх справ України.
Саме від професійності роботи дільничного офіцера поліції залежить спокій та впевненість жителів відведених йому районів чи населених пунктів. Також саме через них здійснюється правоохоронна політика держави.
Із нагоди професійного свята щиро вітаємо дільничих офіцерів та висловлюємо подяку за відданість справі, витримку та готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу. Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного тепла, добробуту і мирного неба. Нехай добро та справедливість будуть постійними супутниками Вашої справи.

сільський голова                Віталій МАРТИНЮК