Вітання голови Плужненської сільської ради зі святом Святої Трійці!

Дата: 20.06.2021 06:00

Шановні жителі громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди великого православного свята Трійці – свята духовного очищення, морального відродження.

В цей світлий день люди приносять додому освячене в церквах духмяне зілля, а разом з ним — мир і Боже благословення. Людські серця наповнюються добром, любов’ю і всепрощенням.
       В ці дні ми, українці, замислюємося над тим, щоб наш народ здобув єдність і справедливість, щоб прийдешні покоління були щасливими, а рідна Україна — процвітаючою!
       Нехай Свято Трійці надихає усіх нас на добрі справи, наповнює серця любов'ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок та благополуччя.

голова сільської ради                   Віталій МАРТИНЮК