Відбулася чергова тринадцята сесія восьмого скликання Плужненської сільської ради

Дата: 09.06.2021 22:11

09 червня  2021  року під головуванням Віталія Мартинюка, за участі секретаря сільськох ради Людмили Семенишиної та заступника голови Людмили Лужецької, відбулося пленарне засідання чергової тринадцятої  сесії Плужненської сільської ради восьмого скликання. У роботі сесії взяли участь депутати, старости старостинських округів Плужненської сільської ради, керівники відділів сільської ради.
Було розглянуто питання:

1. "Про встановлення транспортного податку, єдиного податку, туристичного збору та збору за місця для паркування транспортних засобів на 2022 рік на території Плужненської сільської ради".
Прийнято рішення:
встановити ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць:
-         для першої групи платників єдиного податку - 8 відсотків розміру прожиткового мінімуму (без змін)
-         для другої групи платників єдиного податку -  10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати " (на 2021 було 20 відсотків).

2. "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2022 рік":
Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки
Ставки встановлюються на 2022 рік та вводяться в дію з 01 січня  2022 року.
 Будівлі житлові  та будинки підвищеної комфортності   0 відсотків розміру мінімальної заробітної плати за 1 кв. метр,  (У 2021 році було 0,2%).
3."Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку, ставок орендної плати за земельні ділянки, розташовані на  території Плужненської  сільської  ради  на 2022 рік".
Ставка  на  земельні ділянки  для ведення особистого селянського господарства  становить  0,70 % нормативної грошової оцінки та для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) 0,12 % нормативної грошової оцінки  ( не  змінилися  в  порівнянні з 2021 роком)
4. Про надання   одноразової  допомоги.
5. Про перейменування  вулиць та провулків у селах громади.
Депутатами було прийнято рішення перенести  на   чергову сесію сільської ради.
Сільська  рада  також  прийняла низку  важливих рішень із земельних питань.
6. Земельні  питання.
7.Про  розгляд  листів  та  заяв.
Було вирішено розгляд листа керівника ТОВ "РУСЬ" Д  перенести  на   чергову сесію сілльської ради.
8.Різне.