Національний університет водного господарства та природокористування інформує:

Дата: 03.06.2021 13:00

За більше ніж 100 років існування Національний університет водного господарства та природокористування завжди був провідним закладом вищої освіти в Україні, що здійснює підготовку кадрів для потреб і організацій водогосподарської та житлово-комунальної сфери України.
Вченими НУВГП виконувалися і виконуються актуальні дослідження та науково-прикладні роботи, зокрема, у будівництві, водному господарстві, гідротехніці, сільському господарстві тощо.
Науково-педагогічні працівники НУВГП виконують господарські договірні роботи за кошти замовників за напрямами, які наведені у додатку, а також інші роботи після відповідного узгодження із замовником.
У разі виникнення зацікавленості для отримання детальної консультації просимо звертатись до начальника науково-дослідної частини Герасімова Євгенія Генріховича за тел. (067)287-71-02 (Київстар) або по e-mail:nds@nuwm.edu.ua.

Буклет